Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zlomeny konec ocasku chameleon jemensky

Dneska jak mi sestra rosila terarium tak nechatene mi mimu 3 mesicnimu chamikovi privrela ocasek na konci asi tak 5mm ma na nem sedrenou lehce kuzi a nejak ho nemuze ani ohnout . cely ocasek funguje jak ma sledovasl jsem ho ale ten konec ne . muzu ho jeste nejak zachranit aby mu fungoval jak ma ? ma ho asi zlomenej . Dekuji za vsechny rady

Žádná tragédie, prostě ho hlídejte, držte v suchu. Ránu postříkejte Septonexem nebo potřete Betadine. Pokud ten koneček bude později dělat neplechu, tak k veterináři a ucvaknout. Půl centimetru nehraje až tak velkou roli, spíš aby se do rány nedostala infekce. Ale pokud není rozdrcená kost, ocásek se spraví docela dobře sám.