Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repelentní náramek a krmný hmyz

Mám takový trochu "hloupý" dotaz. Začal jsem se hodně věnovat turistice a s tím souvisí i množství klíštat, které jsem letos vytahoval (zatím 7 kousků). Přemýšlel jsem nad repelentím náramkem pro lidi např. zde, ale nevím jak by na to reagoval krmný hmyz, s kterým manipuluju jak doma tak i na prodejně, kde pracuji. Bohužel ani dodavatel nárámků mě nebyl schopný odpovědet, tak doufám, že se nějaké rozumné odpovědi dočkám zde. Předem díky.

Možná se mýlím, ale tento náramek je určený k odpuzování komárů (i účinná látka tomu nasvědčuje), takže proti klíšťatům asi moc nepomůže. A jak vidím, chováte docela dost pavouků, takže s přípravky proti klíšťatům bych byl zatraceně opatrný.

Dobrý den, náramek zde: http://www.eshop-rychle.cz/divotvornazahrada/eshop /10-1-AROMATERAPIE/58-2-Aromalampy-a-doplnky/5/107 5-Repelentni-naramek-proti-hmyzu
obsahuje účinnou látku DEET, která znemožní krvežíznivým potvůrkám (komár, blecha, klíště) aby Vás cítili, tudíž není toxický ve smyslu likvidace těchto zvířátek, pouze pro ně nejste zajímavým objektem.
V případě dotazů jsme k dispozici na mailu poradna@divotvornazahrada.cz
S pozdravem.Lenka Štrymplová, distributor náramků pro lidi