Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon Jemensky

Ahoj mam CHameleona skoro Mesiac doma. Len problem je v tom ze vcera mi zacal otvarat usta je pod svetlom a stale ma otvorene usta v čom to moze byt ? a na jednej skvrne pod bruchom sa mu dava taka silno fialova farba dakujem za radu.

zavlažování je hodně důležité, pokud tam máš misku s vodou on z toho nebude pít pokud ho to nenaučíš, protože pro ně je přirozené pit tekoucí vodu nebo kapky vody (já tam mám vodopád a jsem s tím naprosto spokojená cena:550kč a je to přímo pro chamíky). Mláďata do 4 měsíců by měla pít každý den, pak už stačí jen jednou týdně ale nesmíš přesušit vzduch v terárku. Pokud má otevřenou hubičku pod zářivkou tak mu jednoduše sniž přistup k žárovce, protože chameleoni jdou líní slézt o něco níž a raději se pečou, takže to pak někdy dopadne i spáleninou helmičky.