Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Krajta královská-zverimex

Ahoj, chystám si pořídit krajtu královskou, ale jsem nerozhodná ohledně jedné konkrétní. Už asi čtvrt roku se chodím koukat na jednu moc hodnou a krasnou krajtu do petcentra (několikrát jsem ji měla v ruce), ale váhám zda, když si ji teď mohu konečně koupit,mám. Je jí něco přes rok, je moc hodná a na lidi zvykla. Četla jsem totiž články o hadech i krajtách královských, že mohou být zlé, kousavé, prostě každá je jiná. U této bych měla jistotu.Zas nevím kolik jí přesně je, protože mi připadá, že ve zverimexu toho o těch zvířatech moc neví a velmi vysoká cena také není zrovna dobrá. Chci aby byla také zdravá, a když před dvěma měsíci už 3 měsíc nežrala a předtím se špatně svlékla, ale vypadala zdravě (teď už je to dobré). Opravdu se mi moc líbí, ale nevím, chtěla bych poprosit o vaše zkušenosti se petcentrem, jak se tam hlídá zdraví zvířat, zda není lepší si koupit od chovatele mládě. Nechci si ji koupit a pak za krátkou dobu zjistit, že mi umřel had za tak vysokou cenu. Kdyby nebylo jí, vůbec bych o koupi krajty ve zverimexu neuvažovala.

Děkuji moc za rady:-)

Zamykám!!! (GG)

Nechápu, proč zakládáš tolik vláken a nezeptáš se v jednom.
Odpovědí je tady všude mnoho, jen hledat ...

vůbec bych o koupi krajty ve zverimexu neuvažovala.

... tak v tom pokračuj. Hlavní mínusi jsou: vysoká cena a bohužel ve většině přípaadů špatný zdravotní stav. Dost často se jedná o importy a to zrovna není nejlepší kup. Použij tyhle stránky a určitě se s nějakým chovatelem domluvíš a budeš mít daleko větší šanci úspěšného chovu ...