Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Japalura splendida chapaensis chov

Dobrý de. psím vás mohli bys te my říci o chovu teto agamy Japalura splendida chapaensis když sem ji uviděla byla opravdu nádherná a chtěla bych ji zařadit do svého chovu, protože nikde jsem o teto agamě nenašla informace moc děkuji za všechny rady.

ahoj já je chovám v teráriu v100xs60d90 cm potřebují nejaký bazenek , mám u nich uv zářivku a a žárovku :-) vlhrost okolo 70% a nějaké větve :-) na žrádlo cvrčky,malá sarančata,švábi.Jako substát používám rašelinu s pískem . Už mám od nich 3 snušky a zatím v pohodě . Není to zas tak náročný druh . tak ahoj