Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Týdenní pauza v krmení

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli i mladý chameleon přežije 7-10 denní pauzu bez krmení? Ale samozřajmě za pravidelného rozprašování vody, protože jinak ho bude muset krmit mamka a to nevím, nevím. Kdyžtak jí nějak přesvědčím. Protože ona mi nechce věřit, že ja tady ta možnost té pauzi. Děkuji a omlouvám za takovou otázku, ale od někoho zkušenějšího je to přeci jen jiné.

No tak cham má 10 cm. Takže by tu pauzu mohl přežíz. Mamina mu to tam bude muset jenom rosit. Ale poslední dobou se bojím, že nepije, ale dneska jsem ho vyděla pít, respektive brácha ho vyděl, já jsem něco dělal v terárku. Tak nevím jestli mám zajít k vetovi pro stříkačku..