Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleon a terarium orientované na šířku??

Zdravím Vás...,

Zajmalo by mě, zda veškeré druhy chamíků potřebují
terarium orientované na výšku, nebo lze sehnat druh, kterému by vyhovovalo
terarko na šířku??
Předem děkuji za odpovědi a za toto forum, dočetl sem se zde spousty zajmavých
informací, které sem potřeboval, sem rád, že něco takového existuje ;-)

Teoreticky by to terarko mohlo byt aj na sirku, ale zalezi na rozmeroch.Ak budes mat terarko 150x100(70)x50(DxVxH)nevidim v tom problem.Samozrejme, nie ze bude vysoke 30cm..Predsa len chamnik je stromove zviera, a nejaku tu vysku potrebuje.
Nizsie terarko by vyhovovalo napr Rhampholeon (Rieppeleon) brevicaudatus, logicky chamik ktory ma par cm nebude potrebovat meter vysoke terarko;-)