Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čím je nakrmit?

Ahoj, dostali se ke mě pulci žabek.
Nyní ale už nějakou dobu metamorfují a tak z některých už jsou žabky (nevím co je to za druh, ale dospělá vypadala podobně jako skokan).
Čím takové prcky nakrmit? Nemám doma ani octomilky ani mikrocvrčky. Můžu jim dát třeba mirkob - zmrzlé žrádlo pro rybyčky
Díky

Moje nádrž pro metamorfozující pulce:

[http://i4.photoblog.com/photos8/38843-1252757348-1 .jpg]

vody je v nádrži jen trošku a štěrkem jsem vytvořil pozvolný přechod na souš. Mšice jsem dával jako příklad, jsou octomilkám asi nejblíž, ale já jima nikdy nekrmil, bydlím v praze, takže pro mě není problém násadu octomilek koupit