Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekončík nočný vs. hudba

Zdravím vás,
Chcel by som si zaobstarať tohto plaza,ale napadlo ma,že či by mu nevadila hudba.
Ked nie som doma,púšťam mojej korele rádio a gekončíka by som mal tiež v tej miestnosti.Tak sa pýtam,ako reaguje na hudbu?Možnože by mu to ani nevadilo,možno blbá otázka a pre Vás teraristov smiešna,ale ja som neskúsený,tak pre istotu sa pýtam,aby som ho nestresoval.Nejak nahlas rádio nepúšťam,skôr tichšie,mám aj vodné korytnačky a tým to vôbec neprekáža,tak snáď ani gekončíkovi nebude.
Vopred ďakujem za odpovede.

Dakujem za skorú odpoveď.

Tak to som rád.Púšťam rádio len kvôli tej korele,hlasitosť je rozumná a basové otrasy žádne,korela inak tiež nemusí nejak extra nahlas rádio tak ako ja a gekončík.

Tak už začnem zariadovať terárko,už sa naňho teším.