Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Neustálé spaní..

Dobrý den, mám zhruba měsíčního gekončíka, který skoro pořád spí. Většinou o půl 8 večer se na nějakou dobu probudí, nažere se a jde si zase lehnout, nebo alespoň si někam zaleze a nic nedělá. Je to normální? Vyroste z toho neustálého spaní? Je to tím že je ještě tak malý? Já vím, že přes den spí, ale nevím jestli je normální, že je tak málo aktivní.

Takhle se chová i můj samec a to už je skoro dospělý. První cesta vede na záchod, pak naloví pár cvrků a jde si zase schrupnout. Ale neboj, dožene si to přes noc. Když jsem měla první gekončíky, koupila jsem si i modrou noční žárovku, abych je mohla pozorovat. Jsou to holt noční zvířata... Malí potřebují odpočívat víc.