Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hobby-terarijní teploměr a vlhkoměr a další

Ahoj, jelikož jsem si koupila vlhkoměr a teploměr od Exo Terra, ale v zápětí jsem zde zjistila, že je to hrůza a děs, tudíž ani nevybaluji a vracím zpět do obchodu. Vyhlídla jsem si 2 další a jelikož nechci zase udělat chybu tak bych poprosila o názory a zkušenosti.

http://www.akvaristik.eu/akvaristik/eshop/7-1-Tera ristika/216-2-Teplomery-vlhkomery/5/1039-Hobby-ter arijni-teplomer-a-vlhkomer-digitalni

http://www.meteostanice.cz/zbozi/3826/Analogovy-vl hkomer-a-teplomer---SUNARTIS-3826.htm

Díky :-).

Ahoj jak vidím ten z prvního odkazu mám stejný akorát je od firmy Trixie.Cena byla podobná,ale je dost blbé,že ho vlastně přidělám na sklo a ty hodnoty se ukazují směrem do terárka a ne mě ven za sklo :D Takže já je vidím obráceně.

Já osobně mám s digitálními teploměry a vlhkoměry od exotery docela dobrý zkušenosti. Má to i paměť na nejvyšší a nejnižší teploty, což za těch pár stovek docela ujde. První, co jsem si pořídil, už slouží skoro 3 roky, pořád na stejný baterky... Nevím, možná má někdo zkušenosti jiný.

Máme doma několik digitálních kombinovaných teploměrů od EXO TERRA (teploměr/vlhkoměr), všechny nám v porovnání s jinými digitálními teploměry lhaly. Ukazovaly asi tak o 1-1,5 stupně méně. Ve finále jsme je porovnávali s laboratorním rtuťovým teploměrem.
Na hlídání přesné teploty třeba v inkubátoru asi nic moc. Ale pro informaci, jestli teplota v terárku moc nelítá, jsou dostačující.