Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem žádost o pomoc - zjištění druhu pavouka

zdravim obevilisme s par prateli jednoho pavouka as moc zajmavej po par badany marnych sme nic nezistyli tak sem se htel obratyt na vasi pomoc o zisteny jeho druhu je na foto zde 767008185
pavouka sme obevili na severu cech
Změna předmětu, původně: zadoust o pomoc zisteny druhu pavouka (MadMike) česky by to nešlo? (MadMike)

Měla by to být Meta menardi - Meta temnostní,ta je nejčastější...případně jiný druh tohoto rodu.Typické jsou především ty kokony vysící ze stropu...a je skoro v každý jeskyni bo sklepě...
Fotka je bohužel pro přesnější determinaci nepoužitelná.