Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Krvavý nos Zelenavky

dneska sem na sépiovce u mé skoro roční hermannky objevila červené flíčky a jednu nosní dírku má celou červenou, až uplně ucpanou krví. Potrava to na 90% být nemůže, nedávala jsem jí níc. Dokonce chvilkami i sýpá a otvírá tlamu. Mám jít z nosu jen tu krev umýt a neřešit to? nebo to může být něco vážnějšího? (třeba se jen nějak odřela o tu sépiovku, celkem dost do ní rýpala, ale nevím). Díky za pomoc

No já nevím, když i sípe..... kdyby se škrábla, asi bys viděla povrchové zranění, ale jestli má ucpanou nosní dirku krví, tak jsem tě pochopila. Vlož fotky (toho čumáku), napiš podmínky, teploty, krmení, stáří. To je asi jediné, co mě napadá na začátek.