Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč pořád chcípají cvrčci?

Chci se optat,mám doma vždy tak po cca půl litru cvrčků,kupuji je od stejného dodovatele a po každé se mi stane,že mi tak čtvrt litru cvrčků pochcípá,jakoby zahnijou,nebo jak to nazvyt.Přitom jim dávám denně čerstvou potravu,tvrdý chlepa,psí granule,seno,trávu atd. atd. mají i misku s vlhkou hlínou kam mi kladou vajíčka,plata od vajec také mají dostatek,nevíte v čem by mohla být chyba?Díky za tipy a triky

Uf to je rychlost ... ;) Teplota je cca 30C a vlhkost,nemám možnost změřit,ale je jako v bytě v cihláku.Od Ach... již neberu dříve ano a bylo to v pohodě,ale nyní jsem našla prodejce blíž,proto jsem si říkala,jestli brát od něj,ale když teď slyším,že chyba bude u něj,asi tedy změním :-( Napadlo mě jestli nemá vliv i na velikost chov.nádrže,chovám je v ptevřené plastové bedně,se síťovým otvorem místo víka o velikosti 40x30x40 šxhxv? Uhnívacící a chcíplé jedince se snažím odklízet denně,ale ne vždy se zadaří,ale žrídlo měním opravdu denně.Jo a ještě jeden postřeh,našla jsem mezi cvrkotem i malé černé brouky,něco jako chrobáky,ale menší velikost,asi jako malý cvrček,ne dospělec a ani vyklubanec