Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Glomat

Ahoj,
potřebuju radu ohledně udělátka co rozběhne zářivku. Vybavuju terárko a dostal jsem se do problému se zářivkou, jelikož elektrice nerzumim tak připadá jedině v úvahu nějaký ten glomat co ji rozběhne. Potřebuji rozběhnout dvě zářivky 14W a potřebuji radu od zkušených, jestli koupit Glomat na 2x20W nebo jestli můžu rovnou koupit silnější třeba 2x40W ? ( že by měl třeba v budoucnu i jiné uplatnění pro delší zářivky).

tuhle nabídku už jsem taky řešil, ale nějak mě zaujalo,že má glomat vodotěsný ty packy. Navíc jsem dostal nabídku na glomat za slušnej peníz, proto to takhle řešim. Jen nevím tu watáž, jesli je to jedno nebo když do 40W glomatu napíchnu 14W zářivku jestli to nebude dělat nějakou neplechu.