Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem fleky na krunýři

Dobrý den,moje 8-letá pardálka má na spodku krunýře takovéhle fleky,mohli by jste prosím poradit,zda to je způsobeno růstem,nebo zda to je nějaká choroba?Je celé léto na zahradě a krmená mlíčáky,směsi zelí,salát,občas okurka,rajče,v zimě seno a zelí většinou.Nejeví žádné známky nemoci,hodně žere a je aktivní až,až.Díky

Prečo zo skúsenejších teraristov nereaguje, mna by to tiež zaujímalo. Nebola vaša pardálka cez ten upršaný máj vonku vo výbehu celodenne a v domčeku nemala príliš mokro až blato? Ja by som to typoval na nejakú plesen,ale to je len moja domienka a čo vy ostatný?