Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lapače hmyzu

Zdravím,

chtěl jsem se zeptat zda-li jsou nezávadné takové ty žluté lepící pásky, které lapou hmyz. V terárku pro viridisu mi lezou takový malý broučci z rašeliny (mám tam živé kytky), tak mi bylo doporučeno tam vložit tyhle pásky. Chtěl jsem se optat zda-li s tím máte někdo zkušenosti (co se týče toho jak to hadi snášejí, přes den problém není viriska spí, ale v noci kdyby s nimi náhodu přišla do kontaku tak jsem přemýšlel že bych je na noc vyndal) nebo jestli znáte nějaký jiný způsob jak se zbavit hmyzu v terárku.

Detia je nieco ine..Ona ich nechyta, ale zabija.Je napustena ucinnou latkou ktora sa uvolnuje do vzduchu a ta nasledne rozklada telesnu schranku hmyzu.Ale je ucinna, mozem doporucit:-).Je t osice dost drahe, ale cele balenie je na 50m3 tj 50terariek s rozmermi 1x1x1m.Staci z nej odlamat, pripadne narezat potrebny kus, vlozit ho napr do nejakej sietky, a zavesit do terarka.Najlepsie nie k vetraniu.O ostatne sa uz postara Detia.