Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zaschla krev na hlavě a oku

Při krmení hroznýše byl hroznýš na poličce a chytnul potkana, který běhal na dně pod ním. Hroznýš ho škrtil tak že hlavu měl zespodu potkana, z potkana teklo hodně krve. A teď má půl hlavy od zaschle krve a tak půlku jednoho oka. Tak chci poradit, zda se mám snažit mu to krev očistit? Kdyby to nebylo na oku, tak bych mu to očistil, ale nerad bych mu při čištění oko poranil. Nebo mu to nevadí a nechat to až do vlastního svleku (do 14 dnu by se mel svlekat). Díky

Had by neměl být nikterak zraněný, ta všechna krev by měla být z potkana. Had chytnul potkana dobře, neměl možnost poranit jej na hlavě, jedině že by jej škrábnul drápky. To oko na kterem je krev má stále rozšířenou zorničku. Zkusím mu to tedy nějakou vatovou tycinkou očistit. Díky ;-)