Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pastel , ghost ?

Zdravím , moc genetice nerozumím a tak bych se vás chtěl zeptat jaký je rozdíl mezi ghostem a pastelem u guttat , narazil jsem na takovou stránku kde nabízí e.g. pastel motley a striped který vypadá asi takhle [6302-pastel1-jpg]striped
[6303-motley1-jpg] motley
ale kdyby tam nebylo napsané pastel tak bych si myslel že je to ghost motley , taky pastel tomu nerozumím , nikde jsem neviděl guttatu pastel , tak se chci zepat jestli to nenahrazuje nějakou formu nebo to není označení pro jiné zbarvení určité formy, děkuji.

Pastel je skor zaradenie pre farby s jemne ruzovym nadychom u guttatt.Nie je to ziadny recesivny ani dominantny gen.Vacsinou sa objavuje aj u anery aj u ghost.Skor to ale vyzera na ghost pastel a jeden striped a druhy motley.U snowky sa tomu nadava coral snow.

Ach Marek ty si popleto.Ked uz tak trojita lebo styri geny tam aj tak niesu ved snow je amelano a anery.Ale coral snow je selektivne vyberana snowka takze asi tak.Aj ked si dlho mysleli ze ruzovu farbu tvori prave hypo gen tak prve coral snowky vyslachtili v south mountain reptiles a tie nemali v sebe hypo gen.Okrem toho guttaty uz maju 5 genov,ktorepotlacaju cierne pigmenty a su navzajom nekompatibilne.