Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co pořídi do nového terárka

Zdravím, mám volné místo pro terárko o rozměrech cca 33,36,70cm (d,š,v),chtěl bych poradit jestli je to vhodný rozměr a co si do něho pořídit.měl bych zájem o nějakého ještěra nebo chamíka,ale nevím co je vhodné pro začátečníka,jsem naprostý laik,co se týče teraristiky.prosím poraďte.díky

je mi to jasný,jenomže vybírat podle toho co se mi líbí, tak už by mi doma pobíhal asi varan.hehe,Myslím si, že asi každej z nás musí brát ohledy na místo, pokud zrovna nebydlí někde na hradě s dvaceti místnostma.Já mám prostě doma udělanou stěnu z akvárií a mám tam tenhle prostor, chtěl bych si do něho udělat terárko a nechci vybírat podle toho, jak ten ještěr vypadá ale podle toho jaké má nároky a nechtěl bych tam nějakého ještěra zbytečně trápit.časem až budu mít nějaké zkušenosti z chovem, třeba pořídím něco co se mi bude líbít,ale teď si to nemohu dovolit na úkor toho zvířete,.nebo se pletu?

Aj ja som mal akvariove steny.Jednu som prerobil na terarko 150 x 100 x 80,a dalšie 2 museli ist preč.Neprakticke,manipulacia zhora... Ani tu väčšiu 175 x 50 x 250 som nevyužil....V jednom z akvarii - 172 x50x50,som skušal dočasne chovat maleho lega.Vysledok - stres zvierata,plachost a neprakticky pristup zhora.Tak som to všetko vyhodil a vybudoval nove terko pre všetkych 3.