Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém - hroznýš královský

Zdravim všechno uživatele této poradny. Mám takovej větší problém. Dnes jsem dělal udržbu terárie mé samici hroznýše, která má 207 cm. Jen malá chvilka nepozornosti stačila k tomu aby zalezla do dutiny, která se nachází v našem kamenném krbu v rodinném baráku.nejsem schopnej se tam jakkoliv dostat..existuje nějaká látka, či něco, co by jí odtamtud donutilo vylézt ven?

Jo to mě taky napadlo..ale byl až v zadní části cca 1 metr od místa kudy tam zalez...byla tam krásná dutinka ve tvaru krychle o rozmerech cca 40x40x40 cm a tam byl zatocenej..museli jsme odsekat nad tou dutinkou piskovec, a když sem jí chytil, zachytla se velkou částí ocasu zase za cestu kudy se tam dostala..byl to fakt boj, ale je venku a naštěstí v pořádku...