Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pandinus imperator

Dobrý den, měla bych dotaz ohledně štíra-Pandinus imperator. Mám jednoho jedince, kterého mám už rok, už je dospělí a dočetla jsem se, že by neměli být chováni samostatně... Nevím, co mám za pohlaví, tak jestli bych pořídila samici a to moje by taky byla samice, jestli by se pak snášely. Předem děkuji za odpovědi...

loading...

Imperatori jsou velmi snasenlivi,takze bych se toho nebal, mozna by bylo horsi pokad by to byl samec a donesla by jsi dalsiho samce tam by uz mohl vzniknout problem,, mohl ale take nemusel,, pokad mas dostacujici terarium kup treba samce a samici at mas jistotu paru,, pokad ti nejde o to aby se rozmnozili tak kup samici, a uvidis co z toho vznikne,, :-) ale problem by tam byt nemel,. Jestli se rozhodnes pro dalsiho tak je oba poradne prekrm a terarium udelej uplne jinak nez ho mas ted a dej je tam najednou,tim padem se budou snazit schovat a nebude si tvuj puvodni stir chranit teritorium, oba na tom budou stejne,, :-) PT

Děkuju moc za radu... :) ještě bych se chtěla zeptat, jak by mělo být veliké terárko na ty dva štíry... S tím překrmením to bude asi malinko problém, páč se mi zdá, že ten můj moc žrát nechce, teda aspoň ne tak, abych ho mohla záměrně překrmit... :( ale zkusim to, co mi radíš.. Ještě jednou moc děkuju... :)