Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký korálovky.

Dobrý den.Chtěl bych si pořídit nějaký spíš obyčejnější..nenáročné a cenově dostupné korálovky,ale někde jsem četl že jsou kanibalové a já bych chtěl aspon párek tak aby se mě nesežrali navzájem.chtěl bych poradit který mužou být spolu aby si nic neudělali nebo jak to vlastně je.Děkuji za radu.

sinaloiky chovam take, ale od doby co mi samice zautocila na samce (pred par lety) uz jen oddelene... pouze pripoustim na rozmnozovani.
Dle meho nazoru nikdo nemuze na 100% vyloucit kanibalizmus u zadne koralovky... Holt jim muze obcas prepnout...
Co vim tak napr kalifornie maji tyhle sklony casteji nez jine druhy... Ale opakuju - je to jedinec od jedince a stejne se to muze zvrtnout...