Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zimování želv

Chtěla bych si pořídit želvičku, ale nemam podmínky pro zimovaní. Muže být želva trvale bez zimovaní, nebo se mám tohoto přání raději vzdát.děkuji za odpověď

tož jsem předpokládal, že si onich něco nastuduje...
z běžnějších :-) tak třeba I. elongata cca 30 cm, nebo další např.:-)
Geochelone elegans - západní forma do 35cm, jižní kol 25 cm,
Pyxis arachnoides do 15 cm :-) etc...
jsou už hůře sehnatelné ... a tím pádem i dražší...;-)
ale u vodních je taky pěknej výběr...;-):puff: