Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co do terárka za ještěra

Mám jedno volné terárium o velikosti 86 x 50 x 70 a chtěl bych do něho nějakýho ještěra. Myslel jsem ještěrkovce velkého nebo něco podobnýho. Poradíte mi co do terárka o takovéto velikosti?
Díky Moc.

Kolega jistě vtipkuje.

Podívejte se, terárium je dost velké, my vám tady můžeme nabízej ještěra jednoho za druhým, ale ve finále si vyberete podle sebe. Je dobré se podívat co nabízí trh. Většina zvířat co je v inzercích nabízena, se již běžně chová a na internetu s pocí googlu najdete potřebné informace.