Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bílý povlak na kůži

Moji hroznýši mají na sobě čas od času takový bílý povlak, skoro jako jemný prášek který jde bez problémů setřít.
Někdy to mají na hlavě, někdy na těle. Říkal jsem si jestli to není plíseň, ale tak vlhko nemají že by chytli plíseň a byla by asi i jinde v teráriu. Nemáte někdo prosím tušení co by to mohlo být? Předem děkuji za odpovědi.

muze to byt cokoliv co tu bylo uz zmineno + este 1 vec... Trus od roztocu. Obcas nejsou videt - zalezaji pod supiny kde piji krev - vylezou az vecer a kadi (pripomina to byli prasek). Zalezi kolik toho ale je - videl sem uz hodne zaparazitovane hady - vypadali jak kdybi prolezli sadrou... Vetsinou behaj po tele v noci, koukni do nadrze kde se koupe a hledej cerny kulicky s mrnavymi nozkama - velikost maku...