Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dávkování Nekton MSA

Dobrý den, objednala jsem si Nekton MSA s vitaminem D3, ráda bych se optala, klasicky posypat na krmný hmyz, anebo se dodržuje přesné dávkování?Smím s tím zacházet jako např s Roboranem, anebo hrozí nějaké předávkování?
Ještě bych se ráda optala, zdali se jeví zavíječ voskový jako dobré zpestření pro agamu k. a baziliška.
Díky moc a hezký den

Kouknul jsem se na tento pripravek a vsude udavaji vysoky obsah vit D3,pokud pouzivate UV svetla na agamy/bazilisky, tak bych byl rozhodne opatrny.. Kolik obsahuje D3 nevim,ale rozhodne bych nedoporucoval pouzivat kazdy den.. Snad me nekdo doplni,kdo ma zkusenosti s timto pripravkem..