Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem útěk hada

Zdravím.Včera večer se mi podařilo špatně dovřít terárium a hroznýš královský toho využil a ráno byl pryč.Poradíte jak ho odchytit,popřípadě nějakou past?Jeho velikost je kolem 70 cm.V bytě 3+1 to bude asi problém.
Děkuji za odpovědi.

Dnes večer mi utekla krajta královská 2 roky stará, vyrvala větrání který bylo přilepený silikonem a přibitý třema hřebíčkama... Celej pokoj sem prohledal a nikde sem ji nenašel... Myslíte, že by se protáhla 3cmtrovou dírou po trubce od topení? Bojím se, že mi vlezla do ložnice kde mi mohla vlézt pod podlahu :-(.... Díky za každou radu..