Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zraněná vodní želva

ahoj prosím vás potřebuji poradit mam doma malou klapavku obecnou není ji ani rok a dneska mi vylezla z akvária když sem jí dala slunit na okno a spadla ze čtvrtého patra dolu když sem ji přinesla zpátky tak se vyzvracela a tedkon je v koutě na suchu a nahřívá se ale vůbec nechce jist a nijak nereaguje a já nevím co všechno se jí mohlo stát tím pádem a jak jí mám pomoc :-( děkuju

Třeba je jen v šoku, ale spíš asi bude máít nějaká zranění. Těžko pomoci. Jít na rentgen? Jenže tam se toho asi také moc neuvidí... Pokud ještě žije, doporučuji zavolat sem: http://www.veterinarni-ordinace-praha.cz/sluzby-sp ecializace.php , chtít mluvit s doktorem Hnízdem a zeptat se. Asi Vám toho moc neřekne, ale za pokus to stojí.

Jinak dávat klapavku (a jakoukoliv jinou želvu vůbec) na delší dobu slunit na okno je blbost, pokud nemá stín, kam by se mohla schovat - nejspíš zvracela z toho sluníčka (lehké přehřátí?), než z toho pádu.