Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem broučci v terárku

zdravím mám takový problém, na větvi kterou mám v terárku u roční krajty královské se mi neustále objevují maličtí broučci větve jsem už několikrát měnila podestýlku také ale broučci se zase objevili už si nevím rady můžete mi někdo poradit zda to nemůže krajtě uškodit či jak se toho mám zbavit děkuji

no jsou takový strašně malý ani by nešli vyfotit a po krajtě nelezou ta spíš když leze tak zabíjí je akorát nevím co to je no leze to je po těch větvích krajta je naprosto zdravá už se i perfektně svlékla a to už tam ty broučci byli