Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chov Litoria caerulea

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli někdo nechováte rosnice siné a neprodáváte je. Chci si dvě pořídit, ale nelíbí se mi myšlenka, že by byli odchytlé z přírody. Tak pokud je prodáváte nebo někoho takového znáte, tak mi napište :).

Osobně si myslím, že tvůj dotaz by se hodil spíše do inzerce. Každopádně je lepší chovat více jedinců ve větším dobře osázeném teráriu.
S importem bych si hlavu nedělal, samozdřejmě bych nakoupil více jedinců pro případ nějakých umrtí.