Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vybiravost potravy u krajty kralovske

Dobry den, setkal se nekdo z Vas se zavislosti krajty kralovske na konkretnim druhu potravy? Jednou jsem memu 5-ti letemu samci podal krecka a od te doby nic jineho nevezme. Bohuzel, clovek od ktereho jsem krecky kupoval chov zrusil tak mam trosku problem se shanenim krmeni. Resil nekdo z Vas neco podobneho? Jak ho naucit na potkany?

Pro číňany je třeba krysa pochoutka. Stejně by mě zajímalo, kdo kdysi určil, která zvířat se "mohou" jíst a která z etického hlediska ne. Třeba zabít a sníst čuníka je normální, ale když někdo zabije psa a sní ho, tak už ho tahají po policajtech za týrání a společnost ho morálně odsoudí.

No na pár mastomyší bys tolik prostor ani napotřeboval a mají výhodu, že postrádají typický myší zápach, pokud se jim teda alespoň jednou týdně vykydá. Já teď mám skupinu 1,6 (nějak jsem je nestačila skrmit) v nádobě na míchání malty, u nás toho říkáme kalvas. Pokud máš aspoň nějaký sklep, tak by se tam určitě vešly:-). Mám ještě barevný myši, ale ty smrdí pořád.