Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleonka bez jazyka - exitus?

Chameleonka (jemenska) prisla v souboji se samcem o jazyk a mela pohmozdenou tlamku, avsak kvuli nepritomnosti jazyka (ma pouze trosku svaloviny na jazylce) pravdepodobne nemuze posouvat potravu v tlamce smer krk i za predpokladu, ze bysme ji krmili.

otazka zni tedy: mrazak nebo mate nekdo jiny napad?

No zaleži jak vam na něm zaleží. Pokud prisel o jazyk tak je to velké omezeni pro chameleona celkem zasadni. Me napada jedine krmeni pomoci jicnové sondy. Ale bude to "piplačka", takže zaleži na vas jak se rozhodnete.