Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak začít s chovem jedovatých hadů ?

Zdravím, chtěla bych si pořídit jedovatýho hada ale jelikož mám zkušenosti jen s užovkami ( a to sem měla vždy štěstí na ty hodný :) ) nevím kde začít. O jedovatých hadech sem toho četla dost ale něco jinýho je to číst a pak praktikovat :) tak by mě zajímalo jak jse začínali Vy ? Jak ste se s hadem naučili manipulovat zda jste se to učili samy nebo Vám to ukazal někdo skušenejší a co třeba když Vás uštkne. Pak teprve zvážim zda do toho vůbec pudu :) A taky jakého jedovatého hada jako začátečníkovi byste doporučili ( vím že to asi nejde jen tak doporučit ale třeba se najde nějakej jedovatej had s klidnější povahou :D ) Předem děkuji za odpověď

Stejný vlákno už je tady.

Když si dáš práci s vyhledáváním tady na poradně najdeš i jiná zajímavá vlákna o jedovatých hadech a manipulaci s nimi.
Taky zjistíš, že není tak jednoduchý doporučit jakýho jedáka do začátku. Najdeš pár druhů, na kterých panuje víceméně všeobecná shoda, že se do začátku doporučit dají, ale zase se ti nemusí líbit, že jo. Rozhodnutí bude jen na tobě. Plnoletá doufám jsi?

jo plnoletá jsem :D já sem tady už hledala ale jelikož sem tu nová moc tu v tom ještě nevyznám, něco už sem tedy našla ale asi na tom koukám lépe zapracuji asi toho bude víc :D Já vím že to nejde upně doporučit ale určitě jsou hadi který sou proslulí svojí klidnější povahou :) a jestli se mi bude líbit mě se líběj všechny hadi každej má něco do sebe tohle až tak neřeším :)ale děkuji za odpověd

jo plnoletá jsem :D

Tak to je dobře. Já jen tak pro pořádek :-D. Víš co, jsou přecejen ještě prázdniny a děti vymejšlej různý blbosti.....V pravým sloupečku kategorie si zaškrtni "jedovatí hadi" ostatní si odznač a můžeš číst a třeba najdeš odpověď na svojí otázku.