Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Moze sa utopit agama kocincinska?

Zdravym vas! Chcel by som vas poprosit o radu:
prerabam doma terko pre Agamu kocincinsku a robim jej tam 30cm. hlboke jazierko. Chcem sa spytat ci sa tam nemoze agama utopit, viem ze je vodna a vodu miluje ale nikde sa mi nepodarilo najst to ci sa moze utopit alebo nie.

Je to perfektni plavec,mám pro ní v tera jezirko 150l a rochni se v něm skoro pořád! nědky, když se vyleká,tak je schopná být pod vodou i 2hodiny! A jen dávej bacha,jsou to super herci! Jednou uz sem byl skoro jisty že se utopila...vytáhnu ji na břeh,rozdýchal to,šel vykopat diru a po navratu už na mě čuměla z větve a vypadala,že se dobře baví!:-D:-D:-D:puff: