Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá - osvětlení

Dobrý den Mám terarko 90x60X43(š,v.h)a mám již nejaké osvětlení zakoupené:Terarijní žárovka Exo Terra Sun Glo Tight Beam 75 W , a Narva Special BIO light/vital - 18W/60cm T8. Chci aby měl dobré osvětlení ale i kdyz jsem prošel tento portál nic moc konkretního jsem k temto typum svetel nenasel.Jaké světlo mam jěšte dokoupit?Nebo to takhle stačí?Předem děkuji za odpověď.

Že bys zrovna tady nenašel nic o světlech pro vousatku??? Chudák Madmike, kterej trpělivě odpovídá furt dokola na všechny dotazy co se týkaj světel. Podle mě ta narva je ok jako světlo, ale chtělo by to kromě výhřevný žárovky i něco s UVB. Jde to sice i bez toho (s umělým dodáváním D3), ale dobrý světlo není na škodu.Ta žárovka Exo Terra Sun Glo Tight Beam nedává nic, možná jen o trochu víc svítí než obyč bodovka, ale je mnohem (zbytečně) dražší. To už bych tam místo ní dal nějakou tu bodovku.Kdybych jim chtěl dát dobrý světlo tak bych vybral něco takovýho. Nebo aspoň nějakej lepší kompakt ke kterýmu můžou zvířata blízko. A nechat tam tu žárovku jako výhřevnou.