Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ohřev terária v noci

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak ohřívat v noci terárium pro leguána když kabel i kámen nejsou vhodný a nechtěla bych ani žárovku. Četla jsem o nějakých topných tělesech, ale nic nenašla, tak kdyby jste někdo věděl nějakou značku či vyrobek moc bych vám byla vděčná. Děkuji Míša

Já ho určitě budu potřebovat pokud bude teplota v noci venku mezi -10-20°C.Plánuju taky terko hodit na nožičky a eventuálně topnou folii zespodu.Tohle je ale terko dost velké,u terárka velikosti 100x50x50cm bych o tom ani moc nepřemýšlela,pokud teplota v místnosti neklesá pod 15°C.Miku a co Artík,ten je tak činorodej,pokud se mu panel nebude líbít,byl by schopen ho nějak zdevastovat?

Miku a co Artík,ten je tak činorodej,pokud se mu panel nebude líbít,byl by schopen ho nějak zdevastovat?

Čeče mám to u nubil v kladišti a když to nezničila ani samice při kopání... bez obav. Chtělo by to umístit tak, aby za to nemohl viset :-), ta plocha je pak hodně hladká, takže s tím už nic neudělá.
Na dno bych nic nedával, když máš terko dva metry vysoký tak se nedoplatíš.