Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lepidlo a vše do tera?

Prosím o radu... chci o víkendu předělávat terárko a nevím co vše mohu použít do tera, aby to legoušovy neublížilo, nebo nevadilo... na štěny tera chci nalepit dřevěné laťky - jaké použít lepidlo? Tera je plastové. Čím udělat náhrašku skály na stěnu? Jakou barvu lze použít na barvení? A jak by se dalo udělat na stěnu ,,police,, nebo ,,kapsa,, na kytku?? Věřím, že je zde spousta zkušených lidiček, co mi dokáže poradit... děkuji předem...

Ak sa rozhodnes pre lepidlo, tak asi duvilax, ale ja by som to radsej skusil silikonom. neviem preco ale vsetko lepim silikonom :) davaj pozor aj na lepidla aj na farby, musis sa pytat ktora neskodi, ale ja som pouzil akrylovku, ta je asi najlepsia. ostatne je len a len o fantazii a o tom aku mas motivaciu.

Ja jsem dělala Terarko pro gekončíka a le myslím že je to podobné...Lepidlo jsem použila silikon, který se hodí na oba dva materiály, A pozadí jsem udělala smíchaninou duvilaxu ( můžeš si zakoupit v obi) a písku ( ukradeného na pískovišti ).S ostatním ti bohužel neporadím...

Někdy to schne opravdu i 24h.Záleží na tom jaká je vzdušná vlhkost.Posledně mi to schlo 3dny,protože tu týden v kuse pršelo.Hrůza a děs.Když jsou pařáky,tak to schne i do půl dne.Jestli máš dost peněz na elektřinu,tak to můžeš urychlit:fénem,horkovzdušná pistole,malá letlampa.Ale nejlepší to je nechat zaschnout normálně pomalu,protože když to uspěcháš,tak ti to může popraskat.Pro jistotu tam přidej trošičku duvilaxu,aby ti to fajně chitlo.Good luck:-D