Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Umele dokrmovanie zajaca

Zdravim,
zohnal som si 2 zajace vo veku 1 tyžden pre E.notaues. Samec sa nažral, ale samica mi ho odmieta. Neviete niekto či sa daju takto mlade zajace nejako prikrmovať ? Mliekom alebo niečim podobnym. Chcem aby vydržal aspon tyžden pri živote a znova jej ho skusim dať. Za odpoved vopred dakujem

zdar:-D ad zadavatel nechci ti do toho moc kecat,ale jak budeš dokrmovat pak mu dáš jméno a je konec:-Dcelké to jen oddálíš co pak s ním??no pekáč je jistota :-D
jabula má pravdu nikdy kravské mléko!!taky od kobyly,ovce.
co je vyzkoušené pro "b-20"feminar,Evigo vše v poloviční dávce jak normálně,potažmo je tam tabulka ;-)