Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem voděodolná objímka?

ahoj, potřebovala bych poradit, chci dělat do "žabkária" nějakou lampičku a jelikož tam bude vysoká vlhkost, potřebovala bych něco vodotěsného, prodává se nějaká voděodolná objímka pro klasické žárovky-úsporky? nechci nic profi zbytečně předraženého
pak by mne zajímalo, jestli taky úsporné žárovky vydávají nějaké teplo, např. ve velkým tera mám dvě zářivky a ty to zvládnou vytopit o dva až tři stupně, děkuji

o vodeodolne objimce sem neslysel, jedine pouzit celou lampu ktera ma vyssi ip proti vode,ktere se montuji treba do bazenu a vlhkeho prostredi,zkuste se podivat po svitidlech do koupelny atd a kdyz neco najdete tak musi bejt na damen zarizeni cislo :IP-nejake cislo treba 34 prvni cislo znamena odolnost proti mechanickemu vnitknuti prach atd a druhe cislo odolnost proti vode

ja mel dene zaplou 40W zarovku ktera jela celej den, momentalne mam v terarku dve 15W nebo jednu 15W a jednu 25W a jedou celej den.

Na samotne zarovce se nema co pokazit jedine co se muze stat kdyz se prehreje ze se pretavi vlakno

jinak chovam hady a pravidelne rosim a co sem koukal na akvarko.cz tak vetsina uzivatelu co ma zabky ma klasicke objimky s zarovkou viz. odkaz

http://www.akvarko.cz/terarium.php?nadrz=5792&typ1 =O