Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na chování mého potkana Lakyho

Mohli by jste mi, prosím, poradit? Mám 2měsíčního potkana- chlapa a v klidu už mi žere z ruky, když je v kleci. Dám-li mu např. pičkot na dlaň a chci. aby mi do ní vlezl, často si "papu" ukradne a pak se s ní shová do domečku, ale když jídlo držim v prstech , okusuje jej. Pak, když ho vyndám, často kolem mě lítá, čmuchá... ale nezastaví se. Nevíte, co to znamená??

nevidím tu nic divnýho:-) s papu si chce prostě zalézt do klidu a tam ho zhltnout ale když ho nemůže čapnout a zcizit,je donucen dobrotu zbaštit na místě.
a s lítáním,čmucháním...-prostě zvědavost-nebude se zastavovat když má tolik zajímavejch věcí k prozkoumání;-)