Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BURZY, termíny a stránky burz

Navrhuji sem dát všechny možné odkazy na weby burz a výstav a nechat to zamčené nahoře. Zmizí stupidní dotazy - kde a kdy je jaka burza.

VH

Brno: faunahobbybrno.webnode.cz
JIHLAVA: tera-aqua-flora.webnode.cz
PLZEň: www.zootrhy.wz.cz
ZLÍN hobbyexotikazlin.wz.cz - v současnosti nejede
LIBEREC www.faunatrhyliberec.wz.cz - pozor, nové prostory Babylon
Opava www.aquaburzaopava.tym.cz

Ostatní prosím doplňte, až to bude víceméně kompletní, uzamkneme :)

PROTOŽE NĚKTEŘÍ Z NÁS JSOU NESCHOPNI SAMI HLEDAT, ZMĚNIL JSEM JMÉNO Z BURZY A TERMÍNY A PŘIDAL JSEM STRÁNKY BURZ. VŠECHNY DOTAZY TAZATELŮ - JAK NAJDU BURZU, KDE JSOU STRÁNKY A JAK SI OBJEDNÁM NA BURZE PIVO BEZ MILOSTI MAŽU.

Dobrý den,
vzhledem k minimálnímu počtu přihlášených vystavovatelů se ruší českobudějovická teraristická burza, která se měla konat v KD Vltava 1. října.
Případnou další akci se pokusím zajistit v jiném, levnějším místě - o tom budete informování mailem a prostřednictvím facebook stránek a na www.teracb.wz.cz
Děkuji za pochopení

Zdravíčko, zaslechl jsem dnes že se snad má zítra pořádat nějaká burza v ostravě u VŠB ( Vysoká škola báňská ). Je zde někdo kdo by to mohl potvrdit nebo nějak doplnil informace ??? Je to už zítra a nerad bych něco propásl když budu mít volno a počasí asi nebude nej ;) .

Byl jsem se v květnu na tom ostravském Výstavišti podívat, jak dopadlo sloučení Fauna trhů s teraburzou. Žalostný výsledek. Pořád jsem hledal nějaký další sál, kde konečně najdu stoly s teraristickou expozicí, ale bohužel mi záhy došlo, že nic víc už tu nenajdu. Byl to jen zlomek toho, na co jsem si zvykl v prostorách VŠB TU. Takže pokud je tohle nový standard, nazval bych to pohřbem ostravské teraburzy. Hm... a zbývá už nám jen aqua-terra. Jediná počátkem června, a pak až na podzim. :.(

Já bych se zase tak moc netěšil...
Cituji:
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Vzhledem k vysokým nákladům za sál v KD Vltava a k nutnému zajištění spokojenosti návštěvníků,
je třeba mít jistotu minimálního počtu vystavovatelů, který stanovuji na 30 (30 stolů je minimum).
Pokud nebude závazně objednáno alespoň 30 stolů do 15. 9. 2011, pak si vyhrazuji právo akci zrušit,

s tím, že se pokusím najít levnější alternativu v jiné lokalitě a jiný termín (cena stolu by pak byla také nižší).

Teraristickou burzu lidé v jižních Čechách totiž chtějí.

6. TERRANO FAUNA Trnava (Slovensko)

podzimní burza 15.10.2011 (sobota) od 9.00-14.00 hod.

Prednášky
MVDr. Ján Šiška, RVPS Trnava - Súčasná legislatíva v chove zvierat
Dr. Michael Košťál, JBL Nemecko - Terárium ako zrkadlo prírody
Štefan Čambal, Levice - Teraristika a zberateľská vášeň (k prednáške sa uskutoční tematická výstava)

Veterinárna poradňa pre návštevníkov
v predpoludňajších hodinách pre hady, plazy a obojživelníky a ryby - MVDr. Miroslav Dušek z Trnavy.

Súťaže
- Súťaže laboratórnych myší
- Súťaže obrovských švábov
Víťazi získajú hodnotné ceny od firmy JBL Nemecko.

Výstava
- tematická filatelistická výstava k jednej z prednášok

Maľovanie na tvár
- pre deti, v predsálí v dopoludňajších hodinách

Fotosúťaž
Na Facebooku so Zvieracou klinikou Trnava: zvieracia.klinika.plus

Informace
www.terranofauna.eu, Facebook: skupina TERRANO FAUNA.

[bannerterrano2011.gif]

Dobrý den,
vzhledem k minimálnímu počtu přihlášených vystavovatelů se ruší českobudějovická teraristická burza, která se měla konat v KD Vltava 1. října.
Případnou další akci se pokusím zajistit v jiném, levnějším místě - o tom budete informování mailem a prostřednictvím facebook stránek.
Děkuji za pochopení