Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skákavka - krmeni koralovky

Ahoj, chcem sa opytat, v akej velkosti ste prechadzali u mladych koraloviek na skakavky? Moze uz 40cm dostat skakavku, alebo radsej pockat do 50cm?

Dakujem
[mod]Změna předmětu, původně: skákavka (VH)[/mod]

Mám sinelojku, která mi odmítala cokoliv osrstěného až do cca 80cm. Brala maximálně potkaní holata. Zkoušel jsem to skoro každé krmení.
Pak vzala jednu skákavku a teď už bere jen dospělce.

Práve pre to sa pýtam, u nás nemám možnosť dostať skákavky, musím pre ne cestovať a tak chcem kúpiť väčšie množstvo hlodavcov a neviem, či skúsiť i skákavky, alebo nie...inak mi koralovka zozerie na jedenkrat 3 potkanie holata