Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terárium Praha

Stálá terarijní expozice je téměř dokončená.Zbývá pouze několik stavebních úprav a kolaudačních razítek.Rozhodli jsme se že jako prvním před oficiálním otevřením umožníme vstup návštěvníkům teraporadny,stačí jen zavolat na uvedené číslo 774/993192 a dohodnout si termín.Také jsme spustili stránky www.terariumpraha.cz tak vás prosíme o nahlédnutí a případnou kritiku nebo sneseme i pochvalu popř. nápady co vylepšit nebo změnit. Děkujeme terárium praha
Upravena velikost písmen.
Změna předmětu, původně: TERÁRIUM PRAHA (Kurt)

Skvělý fotky!:)

Jen ta druhá mě trošku odradila - přesně takhle to vypadalo, když jsme tam před časem byli a měli tam tygříka. Neustále za ním běhaly davy rodinek s Iphonama, popřikovali, pobíhali, děti vřískaly, tygr byl z toho splašenej.. Člověk bez ostrejch loktů se k němu neměl šanci přiblížit na víc než na deset metrů:D