Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem moc horko?

Dobrý den, vám, že zza kamenem nebo ase píši, ale leguánka už máme 4 dny doma...zatím nežere a často je schovaný za vodopádem nebo kameny..nepřijde že by se nás bál, protože když tam strčíme ruku nebo jdeme zvlhčit terárium neutíká..jen kouká...mám tam i hydroměr a teloměr...vlhost máme malou (cca 40-50%ale snažíme se to časťo vlhčit. A teplota nastropě terária je většinou 32 stupňů C. není to moc? je to důvod jeho neaktivity? nebo proč je tedy pořád zalezlí a nežere? Děkuji mnohokrát za odpovědi. S pozdravem Myspel

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Takže každých 5 minut tam nechodíme já i přítel chodíme do práce, takže asi chápete, že tam furt nej…
Myspel 16.09.2010 16:46
Myspel
:-) tak víte co já vám do hlavy nevidím, když napíšete že má na stropě terária 32°, tak z toho fakt…
MadMike 16.09.2010 17:06
MadMike
Znažím se číst pořád nějaké informace, ale tak vždycky si člověk říká když to čte, že lidi přeháněj,…
Myspel 16.09.2010 17:11
Myspel
Ale vůbec nikoho nerušíte... od toho tu ta poradna je. Já chápu, že Vám o zvíře jde, máte ho chvilku…
MadMike 16.09.2010 17:15
MadMike
Děkuji..když se to do týdne - týdne a půl nezlepší..ozvu se...
Myspel 16.09.2010 17:22
Myspel
ale stejne by bylo dobre nam popsat co nejvice informaci o chovu, muzete tim predejit problemu pri c…
microgenius 16.09.2010 17:35
microgenius
Ok..takže terárium má 50x50x100cm. Krmení Dajana Iguana junior + NutriMix REP Calti Plus. Osvětlení…
Myspel 16.09.2010 18:03
Myspel
presne tie granule som mu daval aj ja a vobec ich nežral jednak si ich nevedel nabrať do pysku a jed… poslední
PALO 10.10.2010 21:08
PALO

:-) tak víte co já vám do hlavy nevidím, když napíšete že má na stropě terária 32°, tak z toho fakt moc nevyčtu. Dal jsem si to dohromady trochu jinak, než je reálný stav, ale vycházel jsem jen z informací, které jste podala.
A určitě jste neotravovala, když bych nechtěl odpovědět, tak se na to vyprdnu. Jen jsem napsal to, co se mi v danou chvíli zdálo jako nejlepší + poukázal na to, že stejné věci se tu rozebíraly již mnohokrát.
Tak hodně štěstí.

Znažím se číst pořád nějaké informace, ale tak vždycky si člověk říká když to čte, že lidi přeháněj, ale když člověk má doma to svoje zvířátko tak se dycky bojí. To máte jako s dítětem..když je nemocný..každý dítě je nemocný, ale když je to vaše tak to zveličujete, více se bojíte...tak chápejte moji situaci a ještě jednou se omlouvám za rušení...

Ale vůbec nikoho nerušíte... od toho tu ta poradna je. Já chápu, že Vám o zvíře jde, máte ho chvilku, takže Vás víc věcí překvapí, ale zkuste se třeba aspoň pořádně rozepsat - pochopte, že ostatní vidí jen Váš text, nikoliv leguána, terárium.
Myslím si, že pár prvních dní (řekl bych tak týden klidně) je malá aktivita a nežravost zvířete jako jsou l. zelení normální stav. Zkuste se po příchodu domů nebo po nějaké době, kdy bude leguán sám a nerušen podívat, jestli šmejdí po terárku nebo se chodí vyhřívat.

presne tie granule som mu daval aj ja a vobec ich nežral jednak si ich nevedel nabrať do pysku a jednak mu nechutili .. lebo ich vypluval .. tiež nemam velmi velke to terarium ale toto sa mi zda byť strašne male .. ja mam ešte mlada ( 43 cm ) a to neviem ani ako by sa v tom terariu otočilo a nie ešte neak pohybovalo .. do lamp sa moc nevyznam takže neporadim .. ale fakt mu tu stravu vymen za niečo lepšie - prirodzene a nie upravene ..

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru