Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teraburza Plzeň 9. 10. 2010

Vím, že je to hodně s předstihem, ale strašlivě se mi namnožili Dubie, a odbyt není tak valný jak jsem doufala. Napadlo mě, jestli se nějaký prodejce z okolí Plzně nechystá jít něco prodat na burzu a taky toho nemá moc k prodeji, tak že bychom mohli mít stůl napůl. Ani si nejsem jistá, jestli to jde, nicméně za každý komentář děkuji.

Dobrý den. nevím, jestli to jde, zatím jsem tam byl jen jako kupující, ale teď potřebuju prodat 6 malých ciliátů a to je na jeden stůl taky trochu moc. Nejde mi ani tak o tu stovku, jako o plýtvání prostorem. Jen se obávám, že bych to asi nestihl na tu osmou hodinu, pojedu z Prahy. A když už jsme u toho - koupil bych při té příležitosti aspoň 100-150 dubií (platí-li ta cena, co máte v bazaru). Kdyžtak se ozvěte na mejl.