Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o určení formy užovek

Prosím o určení druhu těchto 2 užovek. Jsem začínající chovatel a s tou genetikou si nevím rady. Hledal jsem na internetu, ale neporozumněl jsem tomu. Taky uvítám radu na nějaké internetové stránky, které se tímto zabývají, abych tomu taky porozumněl. Předem děkuji za odpověď.

http://img818.imageshack.us/gal.php?g=sta48745.jpg
[mod]Změna předmětu, původně: Prosím o určení druhu užovek - druh je užovka červená, formy jsou to, co jste myslel (VH)[/mod]

Takže obě dvě jsou guttky (elaphe guttata) ta první by měla být amelano motley a ta druhá je snow....a s tou amelano motley ..nejsem si jistý jestli je to motley ale podle toho prvního vzroku hned za hlavou asi jo...ale pak zbytek těla no nevím...