Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minisymposium na téma Želva zelenavá - Testudo hermanni - 2.10.2010

[http://img715.imageshack.us/img715/5715/testudoher  manniportretm.jpg]

Klub Chovatelů Želv pořádá v rámci své sešlosti tuto sobotu, tedy 2. října 2010
Minisymposium na téma Želva zelenavá - Testudo hermanni
Koná se od 9-00 v přednáškovém sále ZOO Praha

Změna předmětu, původně: Minisymposium na téma Želva zelenavá - Testudo hermanni (MadMike)
Dovolil jsem si dát do zadání i datum. (MadMike)

Nataša Velenská, 23. 9. 2010

Podrobnější informace o Minisympoziu
Schůzka Klubu chovatelů želv v sobotu 2.října od 9,00 hod. v přednáškovém sále pražské zoo (vstup do zoo až na přednášející si každý hradí sám) proběhne v duchu Minisympozia o želvě zelenavé (Testudo hermanni). Přednášky budou sice v tomto pořadí, ale přesný čas nebudeme uvádět z důvodů možností diskuzí:

1. 10,00 hod. Petr Velenský: Úvod do systematiky a taxonomie suchozemských želv palearktické oblasti se zvláštním přihlédnutím k želvě zelenavé

Následně budou zařazeny tři přednáškové bloky Jana Haltufa:

1. základy chovu želvy zelenavé - o chovu v zahradních i bytových podmínkách (veškeré diskuzní příspěvky k tomuto tématu více než žádány)

2. líhňařská alchymie a vše co s tím souvisí, tedy děje předcházející a následné

3. různé "vychytávky" v chovatelské praxi a veterinární problémy

Veškeré diskuzní příspěvky k těmto tématům více než žádány! Víte-li někdo, že byste mohl mít byť kratičký 10-15 minutový příspěvek, prosím, dejte mi vědět a zařadíme do programu.

Tyto tři bloky budou mimo pauz na čaj a kávu, případně i oběd prokládány dalšími přednáškami, mimo jiné (na vyžádání z řad želvařů, kteří jej ještě neviděli) i Velenští: Termoregulační chování želvy zelenavé pozorované a zaznamenané v přírodních podmínkách na Korfu.

Na viděnou se těší za celý Výbor Nataša Velenská