Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Želva žlutohnedá-prosím o pomoc

Dobrý den, naší želve teče z nosu jakýsi pruhledný hlen, nežere, nehýbe se, jen leží pod žárovkou..už je to tak asi 10dní. Pravidelne každý rok zimovala, napadlo mě jestli se už zase nepřipravuje když je tak špatné počasí, ale normálně jsme jí davali až tak na konci října, nevím si rady :( Děkuji za každou radu

tak zimovat urcite asi letos ne.tezko rict ale ja bych uz asi zelvu s vytokem z nosu lecila u veta nakyma ATB ,po mych zkusenostech.myslim ze tvoje zelva ted bojuje s infekci,proto je laxni..vsak neni se cemu divit ne?ja bych sla hned k vetovi,i nespecialista na plazy vi jaky ATB nasadit...