Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto kňourání želvy

prosím o radu... dostali jsme želvu a nemám žádné zkušenosti... želva pořád kňourá... nebo prostě vydavá takové zvuky... a pořád otevírá tlamu... a já nevím co chce.. a žrát nechce... už 4 dny nic nežrala...

je v akvárku v kterém jsme ji dostali.. svítíme ji lampičkou.. k žrádlu jí dávám granule, které jsme spolu s ní dostali.. a koupila jsem jí gamarus... ale nechce žrát nic.. zkoušela jsem ji dát aji syrové maso a nic..

prosím o radu.. děkuji...

Dobrý den,
problém jste popsala myslím již dostatečně ve svém prvním založeném vláknu/tématu. Prosím zkuste chvíli vydržet, než se najde někdo kdo Vám poradí - nebo informace doplňte nejlépe do původního vlákna. Takhle by to bylo nepřehledné a zmatečné.
Děkuji. (MadMike)